RN73R1JTTD82R0F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD82R0F50
JLCPCB Part #
C2496930
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS