RN73R1JTTD82R0F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD82R0F25
JLCPCB Part #
C2496946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS