RN73R1JTTD8253F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8253F25
JLCPCB Part #
C3984600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS