RN73R1JTTD8252D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8252D50
JLCPCB Part #
C4020871
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS