RN73R1JTTD8252B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD8252B50
JLCPCB Part #
C3943210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS