RN73R1JTTD8203F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8203F25
JLCPCB Part #
C4115149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS