RN73R1JTTD8201D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8201D25
JLCPCB Part #
C4213092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS