RN73R1JTTD8161B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD8161B10
JLCPCB Part #
C2564402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS