RN73R1JTTD8062F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8062F25
JLCPCB Part #
C2497790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS