RN73R1JTTD79R6F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD79R6F25
JLCPCB Part #
C2497000
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 79.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS