RN73R1JTTD7873C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7873C50
JLCPCB Part #
C2518951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 787kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS