RN73R1JTTD7872B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7872B50
JLCPCB Part #
C2519203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS