RN73R1JTTD77R7D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD77R7D50
JLCPCB Part #
C2497444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS