RN73R1JTTD7683C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7683C50
JLCPCB Part #
C2520849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 768kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS