RN73R1JTTD75R9B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD75R9B10
JLCPCB Part #
C2564397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS