RN73R1JTTD7590F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7590F50
JLCPCB Part #
C3983289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS