RN73R1JTTD7590C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7590C50
JLCPCB Part #
C4251262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS