RN73R1JTTD7590B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD7590B50
JLCPCB Part #
C3958617
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS