RN73R1JTTD7503B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7503B25
JLCPCB Part #
C4055233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS