RN73R1JTTD7502C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7502C50
JLCPCB Part #
C2519985
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS