RN73R1JTTD7412F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD7412F100
JLCPCB Part #
C4106948
Description
-55℃~+155℃ 100mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS