RN73R1JTTD7410A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD7410A05
JLCPCB Part #
C4277074
Description
-55℃~+155℃ 100mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS