RN73R1JTTD7322F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7322F25
JLCPCB Part #
C2500076
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS