RN73R1JTTD7322D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD7322D100
JLCPCB Part #
C4177684
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS