RN73R1JTTD7153F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7153F25
JLCPCB Part #
C3915667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS