RN73R1JTTD7153C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7153C50
JLCPCB Part #
C2520085
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS