RN73R1JTTD7152D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7152D50
JLCPCB Part #
C2505292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS