RN73R1JTTD7151F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD7151F50
JLCPCB Part #
C4136127
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS