RN73R1JTTD69R8A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD69R8A25
JLCPCB Part #
C4099642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS