RN73R1JTTD69R0D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD69R0D10
JLCPCB Part #
C2546378
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS