RN73R1JTTD69R0B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD69R0B10
JLCPCB Part #
C2564582
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS