RN73R1JTTD6982D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6982D50
JLCPCB Part #
C4015844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS