RN73R1JTTD6981A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6981A10
JLCPCB Part #
C4108981
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS