RN73R1JTTD6980D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6980D10
JLCPCB Part #
C4079713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS