RN73R1JTTD6900A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6900A25
JLCPCB Part #
C2566865
Description
-55℃~+155℃ 100mW 690Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS