RN73R1JTTD6810F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6810F50
JLCPCB Part #
C2496728
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS