RN73R1JTTD6801D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6801D50
JLCPCB Part #
C2498243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS