RN73R1JTTD6801C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6801C25
JLCPCB Part #
C2521226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS