RN73R1JTTD6733F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD6733F25
JLCPCB Part #
C4292530
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS