RN73R1JTTD6731C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6731C50
JLCPCB Part #
C4017101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS