RN73R1JTTD6731A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD6731A05
JLCPCB Part #
C4182475
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.73kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS