RN73R1JTTD6730F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6730F10
JLCPCB Part #
C2533113
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS