RN73R1JTTD6730D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6730D50
JLCPCB Part #
C4273443
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS