RN73R1JTTD66R5F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD66R5F10
JLCPCB Part #
C4222315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS