RN73R1JTTD6652D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD6652D100
JLCPCB Part #
C3933438
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS