RN73R1JTTD6651C10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6651C10
JLCPCB Part #
C3963253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS