RN73R1JTTD64R9D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD64R9D50
JLCPCB Part #
C4174686
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS