RN73R1JTTD6491A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6491A10
JLCPCB Part #
C4107532
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS