RN73R1JTTD6421F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD6421F100
JLCPCB Part #
C4237241
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS