RN73R1JTTD6262D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6262D50
JLCPCB Part #
C3955718
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62.6kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS